Współpraca
Szukamy nowych, ciekawych twarzy do sesji na zasadzie TFP (Time For Prints, czyli zdjęcia za pozowanie) . Jedynym kosztem może być koszt makijażu lub uczestniczenie w kosztach paliwa przy dalszych wypadach ;) Interesują nas przede wszystkim osoby z Opola  i okolic. Liczba sesji ograniczona.

Oferty (zdjęcia i informacje o sobie) proszę przesyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Zdjęcia powinny przedstawiać:

A) całą sylwetkę,
B) twarz (portret) wykonany z co najmniej 1 metra,
C) zdjęcie przedstawiające w korzystnym świetle modelkę i jej styl.

Zastrzegamy sobie prawo do nie odpowiadania na niektóre oferty.

Podczas organizowania sesji kierujemy się kilkoma zasadami organizacyjnymi:

- Nie umawiamy się na zdjęcia z osobami, które mieszkają dalej niż 100km od Opola.
- Nie wykonujemy zdjęć osobom, z którymi kontakt jest kiepski i osobami, które same nie wiedzą czego chcą.
- Nie mamy nic do ukrycia ale na sesję pozwalamy zabrać jedna osobę towarzyszącą - najlepiej chłopaka, mniej chętnie koleżankę (pcha się przed obiektyw), rodziców natomiast koniecznie zostawiamy w domu.
- Nie dojeżdżamy do modelek. Modelki przyjeżdżają w wyznaczone przez nas miejsce, zazwyczaj w Opolu, w wyjątkowych sytuacjach kiedy zdjęcia są realizowane w innym miejscu może zostać wyznaczone inne miejsce.
- Na sesje należy zarezerwować 3 - 4 godziny czasu, nie lubimy pośpiechu. Sam makijaż i stylizacja często pochłania ponad godzinę a trzeba jeszcze dojechać na miejsce i zrobić zdjęcia (zawsze w kilku miejscach).
- Nie wykonujemy zdjęć osobom, których wcześniej nie oglądaliśmy na przesłanych zdjęciach.
Jeśli po naszej propozycji współpracy i 3 tygodniach Twojego niezdecydowania nie zdołałaś umówić się na konkretny dzień prawdopodobnie Twoja sesja została już zrealizowana bez Ciebie.
Nasze propozycje współpracy nie są wieczne!
Wszystkie wykonane zdjęcia, mogą być wykorzystywane zarówno, przez modelkę jak i przez nas (poza tymi nieudanymi oczywiście).

 


Kontakt:
Tomasz Kochanowski 

gg: 526334
tel: 600741505
mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
http://www.facebook.com/tomek.kochanowski